TRIOinterier - kompletní vybavení interiérů

Kontaktujte nás:
315 622 789 / 603 543 046
obchod@triointerier.cz

Žaluzie se staly nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i Vaše soukromí v bytě, kanceláři apod.

Naše firma se zabývá montáží a prodejem vertikálních žaluzií, horizontálních žaluzií ( interiérových, meziskelních, venkovních), rolet a okenních sítí.

Žaluzie HORIZONTÁLNÍ

hliníkové žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob proti sluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken. Jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu.

Žaluzie VERTIKÁLNÍ

látkové vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční slonu s elegantní dekorací interiéru. Tvoří moderní dominantu bytových a kancelářských prostorů a zároveň nahrazují tradiční bytové prvky, jako závěsy a záclony. S vertikálními žaluziemi můžete řešit i zastírání atypických prostor (trojúhelníkové, obloukové tvary) nebo členění interiéru dle potřeb.

Žaluzie VENKOVNÍ

jsou nejpoužívanější exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Umístění žaluzií do exteriéru nejúčinněji ovlivníte tepelné klima v interiéru. Žaluzie mohou být ovládány ovládány klikou, šňůrou nebo elektropohonem 230 V / 50Hz. Používají se k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů. Dále jsou vhodným řešením pro zastínění pásových oken administrativních budov a komerčních objektů

Látkové rolety

tvoří další možnost zastínění interiéru. Látky mají různou prostupnost světla, což umožňuje využít je k danému účelu. Velké množství druhů látek Vám umožní sladit interiér dle Vašich představ.

Sítě proti hmyzu

jsou nejefektivnější ochranou proti hmyzu. Protože je jejich funkce především praktická, svým desingem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. V této oblasti spolupracujeme firmou Proklima s. r. o.(www.zaluzie-proklima.cz), která je dceřinou společností Servis Climax, a. s., největším výrobcem stínící techniky v České republice.Rychlá poptávka

Jméno
Kontakt
Nevahejte nas kontaktovat: 315 622 789 / 603 543 046 / obchod@triointerier.cz
(c)2016 TRIO interier s.r.o. IC: 25084585 / OR u Kraj. obch. soudu v Praze, odd. C vložka 48205