TRIOinterier - kompletní vybavení interiérů

Kontaktujte nás:
315 622 789 / 603 543 046
obchod@triointerier.cz

V dnešní době značně vzrůstá zájem o vestavěné skříně a šatny, jelikož více než polovina věcí, které doma ukládáme je tvořena oděvy, prádlem a obuví. Využití vhodně navržených vestavěných skříní ušetří několik metrů obytné plochy oproti použití běžných skříní.

Výhodu vestavěných skříní je optimální využití zastavěné plochy. Toto umožňuje vnitřní vestavba, ta je navržena podle potřeb a přání zákazníka a je vyráběna z laminované dřevotřísky o síle "18" mm a olepována hranou ABS. Kvalitní systémy posuvných a skládacích dveří umožňují navrhnout vestavěné skříně na míru či šatníky v jakémkoliv interiéru. Velký výběr dveřních výplní a několik typů kování a bezpočet řešení úložného prostoru Vám umožní sladit vestavěnou skříň se stávajícím interiérem nebo z ní naopak vytvořit dominující část zařízení místnosti.

Výplně dveří

Lamino patří mezi nejoblíbenější dveřní výplně pro svoji barevnou stálost a snadnou údržbu.

Sklo lze si vybrat ze široké nabídky jemných pastelových barev, či zvolit neutrální matně průsvitný desing.

Zrcadlo vhodné do menších pokojů či předsíní neboť opticky zvětšuje prostor.

Aluboud hliníkové kompozitní panely v moderních odstínech.

Přírodní výplně charakteristickým rysem je rámová konstrukce. Jsou určeny především pro posuvné dveře neboť jsou jednostranně pohledové.

Doplňky umožňují optimálně využít každý centimetr vnitřního prostoru a to díky celé řadě speciálních doplňků a úložných systémů (např. věšáky na kalhoty, sukně a kravaty, výsuvné botníky, držáky na pásky, sklopné či otočné věšáky, výsuvné žehlící prkna a další).Rychlá poptávka

Jméno
Kontakt
Nevahejte nas kontaktovat: 315 622 789 / 603 543 046 / obchod@triointerier.cz
(c)2016 TRIO interier s.r.o. IC: 25084585 / OR u Kraj. obch. soudu v Praze, odd. C vložka 48205