TRIOinterier - kompletní vybavení interiérů

Kontaktujte nás:
315 622 789 / 603 543 046
obchod@triointerier.cz

Kancelářský nábytek – splňuje požadavky zákazníka maximálně možným způsobem.Vytváří podmínky moderního, dynamického pracovního prostředí. Důraz je hlavně na funkčnost, ergonometrii a desing.

Kancelářský nábytek lze řadit (dělit) dle různých kritérií daných provozními podmínkami v závislosti na typu kanceláře a v neposlední řadě na představách investora.

Dle typu kanceláře to jsou

referentská pracoviště - zde je požadovaná hlavně funkčnost a cenová dostupnost. Nabízí se široká škála prvků z důvodů co nejširšího využití prostoru.

pracoviště pro střední management - tento nábytek musí kromě funkčnosti a variability také dostatečně reprezentovat.

reprezentační ředitelské řady - konstrukční odlišnosti jsou nejvíce patrné u stolů v použité podnoži, tvaru a hraně pracovních ploch. V součastné době je nejrozšířenější nábytek vyráběný z dřevotřískových laminovaných desek v různých odstínech a barvách. Naše firma samozřejmě nabízí také kancelářský nábytek z dýhované dřevotřísky a masivu. Tyto materiály jsou využívány hlavně u reprezentačních a ředitelských míst.

Nabízíme kancelářský nábytek vyrobený v naší (vlastní výrobě)truhlárně a to jak sériový tak na míru za velice příznivé ceny.Dále jsme prodejci kancelářského nábytku dalších výrobců,spolupracujeme např. s fy HOBIS, NO+BL, ASC/nábytek Juno/, ALFA, VASA.

Naším zákazníkům nabízíme kompletní servis od architektonického návrhu zdarma až po dopravu a montáž.Rychlá poptávka

Jméno
Kontakt
Nevahejte nas kontaktovat: 315 622 789 / 603 543 046 / obchod@triointerier.cz
(c)2016 TRIO interier s.r.o. IC: 25084585 / OR u Kraj. obch. soudu v Praze, odd. C vložka 48205