TRIOinterier - kompletní vybavení interiérů

Kontaktujte nás:
315 622 789 / 603 543 046
obchod@triointerier.cz

Korpusy

Korpusy pro kuchyňské linky jsou vyráběny z laminované dřevotřísky o síle "18" mm. Výhodou tohoto materiálu je snadná údržba,dlouhá životnost a barevná stálost. Jednotlivé dílce jsou olepovány hranou ABS.

Další možností je výroba z dýhované dřevotřísky o síle "19" mm. Tyto korpusy se používají hlavně v kombinaci s masivními dvířky. Jejich výhodou je shodné provedení a přírodní materiál. Jednotlivé dílce jsou olepovány dýhovanými hranami.

Kuchyňská dvířka

Kuchyňská dvířka jsou v provedení foliované MDF desky o síle "18" mm a "22" mm. Profilovaná dvířka jsou vyráběny v široké škále barev. Dodavatelem těchto dřívek jsou fy GRENA a HEFAS. Jedná se dnes o nejčastěji používaný sortiment. Dvířka z laminované dřevotřísky o síle "18" mm dle přání.zákazníka i síla "22" mm a "25" mm, jsou hraněny hranami ABS o síle 2mm.

Další možností jsou lakovaná dvířka od matu až po vysoký lesk,která splňují poptávku po moderním desingu. Výhodou všech těchto provedení je snadná údržba,dlouhá životnost a barevná stálost.

Na konec zde máme masivní dřívka, která umožňují nepřeberné množství kombinací, tvarů, barev moření a dřevin. Zde je výhodou 100% přírodní materiál s dlouhou životností.

Kuchyňské spotřebiče

Kuchyňské spotřebiče jsou nedílnou součástí kuchyňské linky. Zákazník zde očekává kvalitu a v případě závady rychlý servis. Z těchto důvodů nabízíme sortiment všech předních výrobců a značek např. Whirlpool, Gorenje, Fagor, Baumatic, Mora, Candy, Zanussi, AEG, Electrolux, Bosch, Siemens a další.

Vzhledem k velké konkurenci nabízíme ve spolupráci s těmito firmami veškeré akční sety a modely.

Pracovní deska

Pracovní deska je nejnamáhavější a nejpoužívanější částí kuchyňské linky. Nejčastěji se používají postformingové pracovní desky, zde je nejlepší poměr ceny a kvality. Dále se používají pracovní desky dřevěné, z umělých pryskyřic a přírodního kamene. Tloušťka pracovních desek se pohybuje v rozmezí 2,5-4 cm. Nejběžněji se používá tloušťka 2,8 nebo 3,8 cm.

Dřezy

Dřezy jsou dalším prvkem kuchyňské linky. Dnes už není dřez pouze funkčním prvkem kuchyně, ale dotváří svým desingem celkový vzhled kuchyňské linky. Vedle nerezových dřezů se dnes těší velké oblibě dřezy fragranitové (směs kamenných drtí,barviv a pojiv), které se vyznačují vysokou odolností a již přijatelnou cenou. Naše firma nabízí veškerý sortiment dřezů firem Franke, Teka, Pyramis, Teskor.

Drátěný program

Drátěný program se v poslední době stává velmi praktickým a oblíbeným doplňkem kuchyňských linek. Závěsný drátěný program se uplatňuje na viditelných místech kuchyňské linky. Patří sem veškeré doplňky, které urychlí a zefektivní práci, jelikož je vše přehledné a po ruce.Vnitřní drátěný program bývá umístěn v jednotlivých skříňkách kuchyňské linky. Tento systém nám umožňuje dokonalý přístup a přehled uvnitř skříněk.Rychlá poptávka

Jméno
Kontakt
Nevahejte nas kontaktovat: 315 622 789 / 603 543 046 / obchod@triointerier.cz
(c)2016 TRIO interier s.r.o. IC: 25084585 / OR u Kraj. obch. soudu v Praze, odd. C vložka 48205