TRIOinterier - kompletní vybavení interiérů

Kontaktujte nás:
315 622 789 / 603 543 046
obchod@triointerier.cz

Židle kancelářské

patří mezi důležité kancelářské vybavení a zejména pokud na ní budete sedět celou pracovní dobu, určitě se vyplatí výběr pořádně promyslet.

Kromě designu, barvy a materiálu potahu, které vybíráme každý dle svého individuálního vkusu, je rozhodující pro výběr dobré židle (tzn. pro vaše potřeby vhodné) mechanika, kterou je židle vybavena.

To jaký typ mechaniky vámi vybraná židle má, určuje, jestli a jak můžete nastavit polohu sedáku a opěráku, jestli a jak se můžete na židli ,,hýbat“, ale taky cenu židle.

Velmi levné židle jsou obvykle s kloubovou mechanikou. Pokud chcete sedět zdravě a aby vám kancelářský židle dlouho vydržela, je vhodné vybírat židle se synchronní nebo asynchronní mechanikou – tyto mechaniky umožní nastavení úhlu sedáku a opěráku. Dle odborníku je ideální pokud je pohyb opěráku plovoucí a působí mírným tlakem proti vašim zádům (sílu přítlaku nastavíte dle své postavy), zádové svaly jsou tak i při sezení nuceny pracovat a záda vás tak ze sedavého zaměstnání nebudou bolet. Houpací mechaniku mají obvykle kancelářská křesla, kde sedák s opěrákem tvoří pevně spojený celek.

Židle konferenční

jsou kategorie židlí do kanceláře, které nejsou určené k trvalému sezení u pracovního stolu a nejsou na kolečkách. Místem pro jejich použití jsou zasedací místnosti, jednací místa přímo v kanceláři, ale třeba i čekárny a podobně. Nabídka je velmi široká od velmi levných až po drahé reprezentativní modely, růžných tvarů a materiálů.

Pokud potřebujete šetřit místem, nebo potřebujete konferenční židle pouze pro příležitostné užívání, vyberete takové, aby je bylo možné stohovat, tj. narovnat na sebe.

Židle restaurační

se hodí jak ke stolům v restauracích, tak i do kuchyně v domácnostech. Kvalitnější restaurační židle mají často 3-letou záruku a jsou vhodné hlavně pro restaurační provozy, které kladou na tento druh nábytku větší nároky. Židle, které jsou určeny pro venkovní sezení a musí být odolné proti povětrnostním vlivům.

Židle - pracovní a zátěžové

jsou určeny pro speciální použití v laboratořích, dílnách nebo třeba ordinacích. U některé práce je třeba sedět výš než u běžného pracovního stolu, někam je vhodným materiálem PUR nebo dřevo vzhledem ke své odolnosti a omyvatelnosti a někam je potřeba židli vyrobenou z antistatického materiálu.

Naše firma spolupracuje s našimi předními výrobci a dovozci např. www.antares.cz, www.albacr.eu, www.sedia.cz, www.stima.cz a další.Rychlá poptávka

Jméno
Kontakt
Nevahejte nas kontaktovat: 315 622 789 / 603 543 046 / obchod@triointerier.cz
(c)2016 TRIO interier s.r.o. IC: 25084585 / OR u Kraj. obch. soudu v Praze, odd. C vložka 48205